Ergin’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

D.BAKIR- Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Süleyman Ergin, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan bir mesaj yayınlandı.

00:23:16 | 2022-01-10

Açıklamasında, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, en samimi duygu ve dilekleriyle kutladığını belirten İş Adamı Süleyman Ergin, duygularını şöyle dile getirdi: ‘Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda vatandaşla dünya arasında köprü görevi görmektedir.


Diyarbakır başta olmak üzere, Bölgemiz ve tüm ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, en içten duygularımla tebrik ediyorum. Her bireyin bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğünün en temel hak olduğu görüşü, modern dünyada tartışmasız kabul görmektedir.
Görevleri başında hayatlarını kaybeden basın çalışanlarımızla, ebediyete irtihal eden tüm basın mensuplarımızı da, bu vesileyle bir kez daha rahmetle anıyoruz.


Basınımız, her şartta, zor zamanlarımızda, halkımızı ve kamuoyunu doğru bilgilendirmektir. Basın kuruluşlarımız, toplumumuzun vicdanı, sesi kısılmışların nidası, ezilmişlerin haykırışı ve halkın vicdanıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en müstesna duygularımla kutlar; Yüce Rabbim’den, tüm basın mensuplarımıza bir ömür boyu mutlu ve başarılı yayıncılık hayatı dilerim’.
ETİKET :  

Tümü