Karakuş’dan Berat Kandili Mesajı

09:33:47 | 2021-03-27

 Karakuş Gold Group Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Karakuş,, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, tüm İslam Âleminin kandilini tebrik etti.

Şeyhmus Karakuş, Ramazan Ayının müjdecisi olan Berat Kandilinin İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ettiği mesajında şunları kaydetti: “Ramazan Ayının müjdecisi, bir arınma gecesi, yeniden bir başlangıç olarak kabul görülen Beraat gecesine bizleri ulaştıran rabbime şükrediyorum.

 Rabbimden dileğim şudur ki, içinde sonsuz hayırlar saklayan bu hayırlı gün ve geceler bizler için dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Rabbim hepimize bu güzel gecelerin feyzinden yararlanabilmeyi nasip etsin. Bu kutlu gecenin özelinde her birimizin yaptığı işler, verdiğimiz emekler umarım ki ibadet tadında ömrümüze yayılacak ve insanlar nezdinde de karşılığını bulacaktır.

 Bu aziz vatanın ebediyeti için can vermiş tüm şehitlerimize rahmet diler, Berat Kandilinin tüm İslam Âleminden başlayarak, tüm inananlar için sayısız hayra vesile olmasını dilerim. Kandilinizi tebrik ederim.”
ETİKET :  

Tümü