Maarif Mektebim Okulları'nın gurur günü

Özel Maarif Mektebim Okulları Diyarbakır Şubesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemini, büyük bir başarıyla sonlandırıyor.

20:03:58 | 2019-06-13

Akademik ve sportif açıdan, oldukça başarılı bir Eğitim dönemi yaşayan Mektebim Okulları Diyarbakır Şubesi, bu başarı grafiğini, gelecek yıl çok daha yukarıları taşımak hedefinde. 

Bu kapsamda, Diyarbakır Mektebim Okulları Okul Takımının Oluşturduğu Tüm Spor branşlarında, birincilik, ikincilik ve üçüncülük dereceleri elde eden bütün öğrencilere, başarı belgeleri ve madalyaları, okulda düzenlenen ödül töreniyle takdim edildi. 
Bütün bir yıl boyunca oldukça yoğun bir antrenman dönemi yaşayan öğrenciler ise, aldıkları madalyalarla haklı bir sevinç ve gururu paylaştılar. 
  


HEDEFİMİZ, HER ZAMAN DAHA İYİYİ BAŞARMAK 
 
Mektebim Okulları Beden Eğitimi Kürsü başkanı Zeki Toman önümüzdeki yıl çok daha geniş kapsamlı projeleri gerçekleştireceklerini ve her alanda Bölgenin en iyi Eğitim-Öğretim Kurumu olma noktasında, gayret göstereceklerini belirterek, şunları söyledi: 
‘Her zaman sorumluluk bilinciyle hareket eden, hayata artı değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştirebilme misyonuyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, kısa zamanda elde ettiğimiz başarılar, bizleri daha da motive etmekte ve hep daha iyiye ulaşma noktasında ilham kaynağımız olmaktadır. Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, başta ülkemiz olmak üzere dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olma noktasında, bütün eğitimcilerimiz, mesai kavramı gözetmeksizin, sürekli kendilerini yenileyerek ve geliştirerek, bu onurlu görevi ifa etmekteyiz. 
Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı, son derece donanımlı yetiştirip, her yönden hayata hazır hale getirmek, başlıca şiarımızdır. 
Adanmışlık ruhuyla çıktığımız eğitim seferberliğimizde, bütün eğitimci ve idari kadrolarımız, velilerimiz ve öğrencilerimizle bir bütün olarak, sorunların değil, çözümlerin parçası olabilme noktasında, var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.’ Ardından, Okulda yapılan ödül töreni ile öğrencilere belge ve madalyaları verildi. Ödüllerini alan öğrenciler ise, gelecek yıl, çok daha büyük çaplı başarılar elde edebilmek için, büyük gayret göstereceklerini ifade ettiler. 
ETİKET :  

Tümü