MULTİBRAND MARDİN ŞUBESİ,GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

MARDİN/ Güneydoğu’nun yıldız şehri konumunda olan Mardin, sürekli bir gelişme trendi izlerken, özellikle son yıllarda devasa yatırımlarıyla da, cazibe merkezi haline gelmiş durumda.

21:55:17 | 2020-11-02

Yakın zamanda hizmete giren ve Mardin’in yanı sıra, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük yatırımlarından biri olan ‘Mardian MALL Alışveriş ve Yaşam Merkezi’, kentin vizyonuna değer katan devasa bir yatırım olarak dikkatleri üzerine çekerken, dünyaca ünlü markalar da, Mardin’deki ilk mağazalarını Mardian MALL‘de hizmete açtılar.


Bu ünlü markalardan biri olan MULTİBRAND firmasının Mardin Şubesinin açılışı, dualarla yapılırken, açılış törenine Mardin ve Bölgenin iş, spor, siyaset ve sanat camiasının tanınmış yüzleri de katıldı.

İSTİHDAMA KATKI, EKONOMİYE KATMA DEĞER

Açılış törenine, Artuklu kaymakamı Hasan Gökpınar, CAKO Büyük Mağazacılık Sahibi Cemal Yıldız, Multibrand Marka Kurucusu Sefa Yıldız, Mardian MALL AVM ve Multibrand Mardin Yatırımcıları Feyzullah Has, Zeki Kösen, Levent Kösen katıldı.


Ayrıca, Mardin MÜSİAD Başkanı Mehmet İleri, OSB başkanı Nasır Duyan, iş adamları M.Ferah Kaya, M.Emin Duyan, İbrahim Ökten, Lokman Kösen, Serhat Sinanoğlu, Hıdır Sinanoğlu, Ferhat Sinanoğlu, Aziz Kösen, Akif Nuhoğlu, Aydın Kurtay, İlhan İlhan, Yusuf Kösen, Yılmaz Aydoğan, Turhan Erdoğan, İŞBANK Müdürü Serhan Özkan, Ahmet Tatar da, açılışta yerlerini aldılar.


Kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile, basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğunun da katıldığı açılış töreni sonrası bir konuşma yapan MULTİBRAND Büyük Mağazacılık Sahibi Cemal Yıldız, şunları söyledi:

‘Multıbrand The Luxury Boutique, CAKO Büyük Mağazacılığın 1979 yılından bugüne elde ettiği tüm bilgi, deneyim, yatırım. iş ilişkileri ve know howları sonucunda ortaya çıkan bir markadır.


Dünya pazarını domine etmiş, tüm moda tutkunları tarafından kabul görmüş tanınan en değerli markaları bir noktada, eşsiz bir konsept ile buluşturarak, kentin moda tutkunlarına en iyi hizmeti vererek öncü ve lider bir marka olma hayali ile yola çıkmıştır.


Multibrand The Luxury Boutique Sportswear kategorisinde en ünlü moda markaları mottosu ile daima, modanın genç, heyecanlı, yenilikçi ve özgür markası olarak alışılmışın dışında bir mağazacılık anlayışı ve müşterilerine bambaşka bir yaşam stili sunmayı hedeflemektedir.Renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlayacak olan Multibrand The Luxury Boutique, VAKKO, Lacoste, Gant, Nautica, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Paul Marciano by Guess markalarının yanı sıra, kapsül koleksiyonlarla birlikte yenilikçi yaklaşıma sahip dünya markalarının kreasyonlarına da mağazalarında yer vermektedir.


Günlük giyimden şık gece kıyafetlerine, ayakkabıdan aksesuara, çantadan, iç giyime sürprizli armağanlardan kozmetik grubuna kadar ve daha birçok geniş yelpazede, pek çok marka ve koleksiyonu bünyesinde bulunduran Multibrand The Luxury Boutique, yenilikçi yapısıyla, bölgenin dinamik ve lüks moda markası olmayı başarmıştır.

Hedef kitlemiz, genç ve genç yaşamayı seven, ilgi alanları ve hobileri olan, sosyal, dinamik, zevk sahibi, trendleri yakından takip eden kişilerdir.


Multibrand The Luxury Boutique hedeflediği bu kitlenin şık ve günlük her seçimlerine ve tüm yaşam alanlarına uygun koleksiyonlar sunar. Bir hayat tarzı markasıdır ve mağaza içindeki her kategori aynı tip müşteriye hitap eder, her parça birbirini tamamlar, tüm kategoriler birbiriyle takımlanabilir. Multibrand The Luxury Boutique Markası, kaliteye değer verilen, yaşam tarzının zenginleştirildiği, modayı ve günü yaşamayı sağlayan bir çalışma ortamı sağlamaktadır.


Multibrand The Luxury Boutique olarak inancımız, markamızın dostlarına içten özen, yakın ilgi ve kusursuz servis anlayışının önemli ve öncelikli kabul edildiği bir mekân olmasıdır. Her zaman güler yüzlü, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak olan dostlarımıza, en kaliteli kişisel hizmeti ve ürünleri sunmayı taahhüt etmekteyiz. Multibrand The Luxury Boutique Deneyimi, mağazamızdan içeri giren her kişi için mutluluk yaratacak, kendilerini özel hissettirecek, hatta beklentilerinin üzerinde ürün ve servis anlayışıyla onları şaşırtacaktır.Bölgemizin önemli alış veriş merkezlerinden Mardian MALL AVM’de muhteşem bir organizasyonla, bölgenin en lüks moda mağazasını açmanın gururunu yaşıyoruz.


Alışveriş merkezinin yatırımcıları olan, Sayın Zeki Kösen, Sayın Feyzullah Has ve Sayın Levent Kösenin kurmuş olduğu LİBAS Mağazacılık ile Multibrand markamızın ilk franchising girişimini de gerçekleştirmiş oldular. Tarihin canlı tanığı, medeniyetler beşiği Mardin’e yaptıkları bu yatırım ile Modern mağazacılık anlayışını da kazandırmış oldular. Değerli yatırımcılarımıza, Mardin halkına hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını temenni ediyorum’.


Daha sonra konuklara çeşitli ikramlarda bulunurken, kalitesi onaylı, birbirinden güzel ürünleri inceleyen davetliler, böylesi bir yatırımın Mardin’e kazandırılmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ettiler.

 

ÖZEL HABER: YILMAZ ACU

 
ETİKET :  

Tümü